Masaż Relaksacyjny

 

Stymuluje mięśnie, skórę i układ krwionośny, a jednocześnie doskonale wpływa na układ nerwowy. Równoważy negatywne reakcje wysyłane przez stres, eliminuje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowe krążenie akcji serca i ciśnienie krwi, a nawet pomaga walczyć z bezsennością. Dziś ciesz się cudownym zabiegiem, który uspokoi twoje ciało i duszę ...

 

Cena: 100 PLN 50 min.    -    80 PLN 25 min. 

 

Masaż Klasyczny

 

Masaż klasyczny jest najpopularniejszym rodzajem masażu. Można go zrobić w formie pełnego lub częściowego . Najczęściej stosuje się tutaj tradycyjne techniki masażu, takie jak pocieranie, głaskanie, ugniatanie, wibrowanie. . Regularne zabiegi poprawiają samopoczucie, a także zmniejszają zauważalne napięcie mięśni. Masaż klasyczny działa przeciwbólowo, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i wytrzymałość mięśni, przyspiesza metabolizm, poprawia przepływ krwi i limfy. Jest to rodzaj masażu odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

 

Cena: 110 PLN 50 min.    -    90 PLN 25 min .  (tylko plecy)

 

Masaż "Ulga w Bolu"  

 

Oparty na klasycznych technikach masażu. Jego głównym celem jest leczenie niektórych zaburzeń organizmu za pomocą procedur manualnych.

 

Cena: 130 PLN 50 min.  -  110 PLN 25 min . (tylko plecy)

 

 

Masaż Przykurcze Mięśni   

 

Masaż przykurczów mięśni jest techniką terapii manualnej, która polega na stosowaniu głębokich i intensywnych manewrów, ukierunkowanych na obszary bólowe, mających na celu wyeliminowanie przykurczów i punktów spustowych, pomagając przywrócić prawidłową funkcję mięśni. Przykurcz to ciągły i mimowolny skurcz mięśnia i jego włókien. Powodują ból i zaburzenia w jego normalnym funkcjonowaniu.

 

Cena: 145 PLN 40 min.  

 

Japoński Masaż Kobido 

 

Masaż Kobido uważany jest za bardzo skuteczną alternatywę dla typowych  zabiegów medycyny estetycznej. Jest całkowicie nieinwazyjny, naturalny, a co najważniejsze daje świetne efekty. Ten japoński masaż twarzy opiera się na ogromnej liczbie ruchów ręki masażysty, podzielonych na niemal pięćdziesiąt kategorii! Podczas zabiegu intensywność działań stopniowo wzrasta, a masaż z każdą chwilą staje się coraz mocniejszy. Pierwsze ruchy masażysty zachodzą bez środków poślizgowych, na umytej twarzy. Wykonuje on masaż tkanek głębokich, który przygotowuje skórę do kolejnych etapów. Wygładza delikatne zmarszczki oraz zmniejsza napięcie mięśniowe.

 

Cena 140 PLN. - ok. 40 min.

 

Masaż Sportowy

 

Jest zdecydowanie najbardziej intensywnym masażem. Jego celem jest zarówno przygotowanie ciała na wysiłek fizyczny, rozgrzewając mięśnie, jak również rozluźnienie i przyspieszenie regeneracji mięśni, stawów i powięzi po wykonanych treningach czy ciężkiej i stresującej pracy. Pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy, przywracając prawidłowy rytm serca, krążenie i ciśnienie krwi, likwidując napięcie mięśniowe. Olejki wmasowywane w ciało dają natychmiastowy efekt odprężenia.

 

Cena: 140 PLN 50 min   -    120 PLN 25 min

 

Kinesiotaping

 

Polega na oklejaniu różnych części ciała specjalnymi, kolorowymi plastrami, głównie w celu złagodzenia bólu, a także by zapobiec kontuzjom. Pomoże złagodzić ból kręgosłupa, poprawi krążenie i uratuje przed skurczami łydek.     

 

Cena od 50 PLN do 100 PLN    

 

Masaż Gorącymi Kamieniami (wulkanicznymi)  

 

Łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu, akupresury, aromaterapii jak i masażu szwedzkiego. Podstawę główną stanowi szeroki działanie na termoreceptory znajdujące się w skórze pacjenta. W wyniku oddziaływania odruchowego dochodzi do podniesienia temperatury okolic masowanych i wtórnego rozszerzenia naczyn krwionośnych.

 

Cena: 155 PLN 80 min   -  135 PLN 50 min

 

Masaż Ma Uri (tajski)

 

Jest to specyficzny masaż całego ciała, gdzie masażysta wykorzystując energię taoca i polinezyjskiej muzyki staje się narzędziem wprowadzającym osobę masowaną na drogę osobistej transformacji czyli pozytywnych zmian prowadzących do poprawy zdrowia, relacji z innymi ludźmi, środowiskiem i sobą samym. W masażu wykorzystuje się specjalnie dobraną muzykę, która wprowadza rytm, energię i niezwykły klimat w pracy z osobą poddającą się masażowi. Przyjemny, płynny, miękki i naturalny dotyk stosowany w masażu daje osobie masowanej czas i przestrzen dla siebie, otwiera możliwośd nawiązania utraconego kontaktu z własnym wnętrzem i przywrócenia właściwego przepływu energii przez ciało.

 

Cena: 130 PLN 50 min

 

Masaż Ciepłymi Stemplami 

 

Pozytywnie wpływa na całe nasze ciało, rozluźnia stawy i mięśnie, ma również działanie przeciwbólowe i antyseptyczne. Poprawia krążenie krwi i limfę, dzięki czemu stymuluje metabolizm i pomaga eliminować toksyny z organizmu.

 

Cena: 130 PLN 50 min

 

Masaż Gorącym Olejem

 

Rytualny seans całego ciała gorącymi olejami  z dodatkiem mieszanek olejków eterycznych. Celem zabiegu jest wprowadzenie ciała i ducha w stan równowagi, który jest podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego. Masaż dostarcza sił witalnych, energii, powoduje odprężenie, oczyszczenie oraz odtrucie organizmu.

Cena: 120 PLN 50 min

 

Masaż Twarzy

 

Polegający głównie na bardzo głębokim rozluźnieniu całego organizmu, poprzez masaż twarzy, głowy i szyi. Zalecany głównie w celu wyeliminowania zmęczenia wynikającego z intensywnej aktywności fizycznej. Gorący kompres zastosowany podczas sesji daje uczucie rozgrzania całego ciała.

 

Cena: 75 PLN 25 min

 

Masaż Stóp  połączony z Refleksoterapią

 

Jest jedną z najefektywniejszych terapii naturalnych, która wspomaga ludzki organizm.  Polega na stymulowaniu receptorów na stopach oraz punktów na ciele mających połączenia ze wszystkimi organami, gruczołami i częściami ciała naszego organizmu. Podczas masażu receptorów uaktywniają się procesy leczenia.

 

Cena: 95 PLN 40 min

 

Masaż Kokosowy

 

Wspiera naturalną równowagę skóry. Objawy związane z łuszczycą, zapaleniem skóry i wypryskiem. Zmiękcza skórę, zapobiegając jej wysuszeniu i złuszczaniu. Zapobiega zmarszczkom, zwiotczeniu skóry i plamom na ciele. Promuje zdrowy i promienny wygląd skóry. Zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Szczególnie polecany jest do skóry bardzo suchej i popękanej, także do skóry dojrzałej, zniszczonej przez słońce. Olej kokosowy ma działanie „odświeżające” i uspokajające.

 

Cena: 120 PLN 50 min

 

Masaż Gorącą Czekoladą

 

Relaksacyjny masaż gorącą 100% czekoladą to magiczny, odprężający i rozpieszczający zmysły rytuał. Ekspresowo rewitalizuje skórę, szczególnie suchą i szorstką. Natłuszcza, nawilża, intensywnie odżywcze i pozostawia na skórze bardzo długo idealna gładkość. Wspaniały, czekoladowy zapach otulający ciało w działaniu z delikatnym miękkim dotykiem ciepłej czekolady podnosi poziom endorfiny i w pełni spełnia wymagania pielęgnacyjne skóry.

 

Cena: 130 PLN 50 min

 

Masaż Aromaterapeutyczny

 

Aromaterapia to kompletny system leczenia psychosomatycznego: całościowe podejście do zdrowia i poprawy samopoczucia. Masaż aromaterapeutyczny to zabieg wykorzystujący olejki eteryczne, które łączą leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków. Masaż ten ma również działanie relaksujące, pomaga rozładować nadmierne napięcie mięśni, poprawia krążenie krwi i ogólne samopoczucie.

 

Cena: 130 PLN 50 min

 

Masaż - Drenaż Limfatyczny

 

Stosowanie technik przepychająco - tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w układzie. Drenaż limfatyczny wpływa na usprawnienie przepływu chłonki, likwidację obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych, usprawnienie transportu wody i soli mineralnych oraz procesów immunologicznych, a także drenaż tkanek. Techniki stosowane w drenażu limfatycznym uwzględniają powolny przepływ chłonki oraz powierzchowne położenie naczyn chłonnych. Głównie są to ukierunkowane, powolne techniki przepychające, tłoczące, wyciskające, pompujące.

 

Cena: 120 PLN 50 min

 

Masaż Wyszczuplający

 

Intensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, stymulujący krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych. Przynosi znakomite rezultaty w modelowaniu sylwetki, miejsc problematycznych związanych z lokalną akumulacją tkanki tłuszczowej, okolic: talii, ud i bioder. Masaż ten stosuje się w celu uelastycznienia tkanki i zmniejszenia obrzęków pourazowych. Wpływa on też na przemianę materii co jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej.

 

Cena: 120 PLN 50 min

 

Masaż Antycellulitowy

 

Masaż antycellulitowy uznawany jest za jedną z najlepszych metod walki z uporczywym cellulitem. Skutecznie zmniejsza widoczność tzw. pomarańczowej skórki i poprawia wygląd łydek, ud czy pośladków. Regularnie i systematycznie wykonywane masaże antycellulitowe, świetnie poprawiają ukrwienie skóry, sprawiają, że staje się jędrna i elastyczna.

 

Cena 130 PLN 60 min

 

Masaz dla Kobiet w Ciąży

 

Przygotowuje ciało kobiety do kolejnych etapów ciąży i porodu. Celem masażu jest zmniejszenie obrzęków, napięć i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu: barki, kark i szyja, grzbiet - szczególnie w odcinku lędźwiowo - krzyżowym, kończyny dolne i stawy kończyn dolnych. Masaż poprawia samopoczucie, usuwa napięcie oraz dodaje energii. Dodatkowo stymuluje krążenie, co daje efekt uspokajający lub wzmacniający.

 

Cena: 120 PLN 50 min

 

Masaż Świecą Aromaterapeutyczną

 

Jest jednym z rodzajów masaży relaksacyjnych. Jego głównym zadaniem jest niesienie odprężenia, przyjemności i głębokiego relaksu. Ma trochę charakter rytualny, a w połączeniu z nastrojową muzyką, przyciemnionym światłem świec i intensywnym ich zapachem, daje możliwość pełnego spokoju i odpoczynku.

 

Cena: 150 PLN 50 min

 

Świecowanie Uszu Conoterapia

 

Świecowanie uszu to naturalny zabieg wzorowany na praktykach medycznych amerykańskich Indian HOPI. Wskazania do stosowania terapii z zastosowaniem leczniczych świec są następujące:   Oczyszczanie uszu, delikatne usuwanie nadmiaru woskowiny. Podrażnienia i poinfekcyjne stany zapalne w uszach lub zatokach. Chroniczne zapalenia zatok, nawracające bóle głowy. Przewlekłe nieżyty nosa o nieznanej przyczynie.

 

Cena 95 PLN 30 min

 

Peeling Zakończony Masażem Całego Ciała

 

Zabieg usuwajacy zrogowacialy naskorek,nawilzajacy skore i dajacy jej miekki,jedwabisty wyglad.Zakonczony masazem releksacyjnym calego ciala.

 

Cena 140 PLN 60 min

 

Pakiet Relaksacyjny

 

Nasz Pakiet Relaksacyjny jest odpowiedni dla osób, które chcą odpocząć w wyjątkowy sposób. W tym celu zaprojektowaliśmy serię zabiegów, wszystkie zorientowane na uzyskanie przez naszych klientów całkowitego odprężenia i korzyści z tym związanych.   Najpierw wykonamy Peeling Całego Ciała, odpowiednio przygotowując go do seansu w Saunie na Podczerwień, która pozwoli nam zrelaksować całe Twoje ciało, a tym samym sprawi, że Masaż Relakcyjny pod Gwiazdami stanie się jeszcze bardziej relaksujący.

 

Cena: 160 PLN 110 min

 

Pakiet Antystresowy

 

Nasz Pakiet Antystresowy jest odpowiedni dla osób, które chcą odpocząć w wyjątkowy sposób. W tym celu opracowaliśmy serię zabiegów, których celem jest osiągnięcie dla naszych klientów całkowitego relaksu i korzyści z tym związanych.   Przede wszystkim przeprowadzimy sesję w Saunie Infrared, która pozwoli nam zrelaksować całe ciało i odpowiednio przygotować się do Masażu Gorącą Czekoladą. Potem pozbędziemy się czekolady dobrym gorącym prysznicem. A na zakończenie czeka nas relaksujący  Masaż Stóp, który zapewni nam całkowite odprężenie.

 

Cena: 190 PLN 120 min

 

Pakiet SPA 

 

Nasz Pakiet SPA jest odpowiedni dla osób, które chcą odpocząć w wyjątkowy sposób. W tym celu opracowaliśmy serię zabiegów, których celem jest osiągnięcie dla naszych klientów całkowitego relaksu i korzyści z tym związanych.   W pierwszej kolejności wykonamy Peeling Ciała usuwający wszelkiego rodzaju odpady i martwe komórki o czasie trwania , odpowiednio przygotowując go do seansu Sauny Infrared , który pozwoli nam na odprężenie całego ciała i odpowiednio go przygotować do Masażu Gorącą Czekoladą oraz Masażu Twarzy.   Wszystko to spowoduje intensywny relaks i detoksykację całej naszej skóry oraz odżywienie naszych tkanek.

 

Cena: 299 PLN 135 min

 

Pakiet La-tone

 

Nasz Pakiet La-Stone jest odpowiedni dla osób, które chcą odpocząć w wyjątkowy sposób. W tym celu opracowaliśmy serię zabiegów, których celem jest osiągnięcie dla naszych klientów całkowitego relaksu i korzyści z tym związanych.   W pierwszej kolejności wykonamy Peeling Ciała usuwający wszelkiego rodzaju odpady i martwe komórki o czasie trwania , odpowiednio przygotowując go do seansu Sauny Infrared , który pozwoli nam na odprężenie całego ciała i odpowiednio go przygotować do Masażu Gorącymi Kamieniami Wulkanicznymi .   Wszystko to spowoduje intensywny relaks i detoksykację całej naszej skóry oraz odżywienie naszych tkanek.

 

Cena: 199 PLN 140 min

 

Pakiet Ajurwedyjski Pinda Sweda 

 

Nasz Pakiet Ajurwedyjski Pinda Sweda to aromatyczny masaż ajurwedyjski oparty na terapeutycznym zastosowaniu ciepła i naturalnych składników aktywnych z ziół i olejków eterycznych. Do tego aromatycznego masażu używa się gorącej pindy; owijki z tkaniny bawełnianej wypełnione substancjami i składnikami aktywnymi pochodzenia roślinnego w różnych proporcjach i rodzajach w zależności od potrzeb klienta. Masaż ajurwedyjski Pindas, będący spersonalizowanym masażem aromatycznym, może mieć różne efekty w zależności od użytego oleju i sposobu jego aplikacji. Masaż ten może być udrożniający i uspokajający, a także reaktywujący lub tonizujący mięśnie.

 

Cena: 200 PLN 100 min

 

Masaż Mobilny

 

Zazwyczaj nasze wyjazdy do domu klienta nie wykraczają poza 40 km od naszego salonu w Bielsku, ale jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klienta. Ze względów transportowych nie wykonujemy wszystkich usług z naszej listy, ale większość z nich.Obsługa jest taka, jak w salonie, muzyka, świece oraz profesjonalne i bardzo stabilne łóżko zdolne udźwignąć do 500kg.

 

Cena: od 120 PLN

 

CENY

kliknij, aby zobaczyć
kliknij, aby zobaczyć
kliknij, aby zobaczyć
kliknij, aby zobaczyć