Dlaczego Warto Odwiedzić Nasz Salon?

KOMPETENCJA

Jestem dyplomatą Chiromasaz od ponad dziesięciu lat. W ciągu wielu lat zdomiłem ogrom wiedzy z zakresu wielu technik masażu i jego  dobroczynnego wpływu na luzki organizm.

Dlaczego jestem masażystą?

W roku 1997 postanowiłem zrezygnować z bycia graczem na boiskach koszykarskich, co dawało mi wiele satysfakcji i pozwalało poznać wielu wspaniałych ludzi. Przez te wszystkie lata, jak każdy sportowiec doznawałem wielu kontuzji, które dopropwadzity do tego, że trafiłem w ręce wielu fizjoterapeutów i masażystów.

 

Zawsze czułem wielki szacunek i podziw dla ich pracy, ponieważ w moim przypadku pomogli mi kontynuować moją karierę sportową i odzyskać kondycję fizyczną.

 

Z tego powodu poczułem pociąg do uczenia się tych wszystkich technik, które pomogły mi i wielu innym. Nie przypuszczałem, że stanie się to moim powołaniem, a później moją wielką, życiową pasją.

José Ramiro García Tomás

Korzyści

W odpowiedzi na indywidualne potrzeby stosujemy różne techniki masażu. Efekty naszej pracy? Harmonia i głęboki relaks, które są bardzo ważne w dzisiejszym świecie, ponieważ chroniczne zmęczenie i stres powodują wiele chorób. Masaż odblokowuje kanały energetyczne i rozluźnia mięśnie wokół kręgosłupa, ma pozytywny wpływ na krążenie krwi i ogólnie działa relaksująco na nasze ciało.

Dyplomy I Wiedza

O MNIE