Pakiet Ajurwedyjski Pinda Sweda

Jak działa leczniczy masaż abhyanga?

Nasz Pakiet Ajurwedyjski Pinda Sweda to aromatyczny masaż ajurwedyjski oparty na terapeutycznym zastosowaniu ciepła i naturalnych składników aktywnych z ziół i olejków eterycznych. Do tego aromatycznego masażu używa się gorącej pindy; owijki z tkaniny bawełnianej wypełnione substancjami i składnikami aktywnymi pochodzenia roślinnego w różnych proporcjach i rodzajach w zależności od potrzeb klienta.

Masaż ajurwedyjski Pindas, będący spersonalizowanym masażem aromatycznym, może mieć różne efekty w zależności od użytego oleju i sposobu jego aplikacji. Masaż ten może być udrożniający i uspokajający, a także reaktywujący lub tonizujący mięśki.

Opis leczenia

W pierwszej kolejności wykonamy peeling całego ciała, aby usunąć ze skóry wszelkie zanieczyszczenia i tym samym znacznie ułatwić efekty masażu ajurwedyjskiego.

 

Po solidnym gorącym prysznicu pozostaniemy około 30 minut w saunie na podczerwień, co spowoduje, że wszystkie pory naszej skóry się otworzą i przygotujemy na przyjęcie wszystkich właściwości ziół i nasion pindy oraz rozluźnienie wszystkich mięśni. Po zakończeniu poprzedniego procesu w ramach rytuału uspokajającego poddamy się masażowi pindami, który wykonamy na całym ciele.

 

Po około 45 minutach nasze ciało i umysł będą gotowe w harmonii i relaksie wraz z innymi efektami, które wymieniamy poniżej.

Pakiet Ajurwedyjski Pinda Sweda

* Zrelaksuj nasz umysł
* Oczyszcza nasz organizm
* Przywraca równowagę energetyczną naszego ciała
* Eliminuje toksyny z organizmu
* Zwalcza otyłość i cellulit
* Leczy artretyzm, chorobę zwyrodnieniową stawów, sztywność i obrzęk stawów, łagodzi stany zapalne
* Rozluźnia i likwiduje przykurcze mięśni

Efekty