Pakiet

 

Antystresowy

Po pierwsze, będziemy cieszyć się wszystkimi zaletami sauny na podczerwień.

 

Sauny na Podczerwień umożliwiają rozchodzenie się ciepła po całym ciele i wnikanie w głąb skóry, rozszerzając naczynia krwionośne, zwiększając przepływ krwi i ułatwiając dotlenienie tkanek.

 

W efekcie mięśnie rozluźniają się, poprawiając ich elastyczność oraz łagodząc skurcze i przykurcze mięśni.

 

Wykazano również, że łagodzi ból związany z zapaleniem stawów, fibromialgią lub dolegliwościami kości i ścięgien.

 

Po skorzystaniu z sauny nasza skóra zostanie przygotowana na dobry Masaż Gorącą Czekoladą, który przyniesie następujące efekty:

 

Nawilżenie, odżywienie, detoksykacja i regeneracja skóry: Jego właściwości przeciwutleniające zapewniają idealną kurację, aby skóra wyglądała jak nowa. Zwiększa aktywność kolagenu i elastyny, a często jest niezbędnym środkiem poprawiającym suchość skóry.

 

Remineralizacja skóry: Kakao jest bogate w błonnik i minerały, takie jak magnez, potas i wapń, dzięki czemu skóra jest wzbogacona.

 

Redukuje plamy: W ramach swojego działania jako środek do pielęgnacji skóry, kakao zmniejsza plamy.

 

Redukuje cellulit: Terapia czekoladą eliminuje retencję płynów, redukuje cellulit i poprawia krążenie.

 

Relaks i dobre samopoczucie: Kakao na skórze zapewnia również wspaniałe uczucie relaksu. Z tego powodu terapia ta jest jedną z najbardziej poszukiwanych we wszelkiego rodzaju centrach odnowy biologicznej, ponieważ kakao daje nam spokój i zmniejsza stres w chwilach nerwowości.

 

Poprawa nastroju: Oprócz walki ze stresem terapia czekoladą wpływa na nastrój i układ nerwowy tak, jakby była antydepresantem.

 

Dzięki polifenolom, teobrominie i taninie uwalniana jest energia, a jednocześnie jest bogata w tryptofan, niezbędny aminokwas do produkcji serotoniny przez mózg, która odpowiada za regulację nastroju i sprawia, że ​​czujemy się szczęśliwsi.

 

Korzyści z Chocoterapii pukają do drzwi piękna. Dajemy sobie wszystkie jego właściwości i korzyści, jeśli chodzi o uzyskanie piękniejszej skóry. Masaż czekoladoterapeutyczny pomaga nam oderwać się od szalejącego tłumu dzięki niezrównanemu poczuciu dobrego samopoczucia i relaksu.

 

Aby usunąć nadmiar czekolady, idziemy pod prysznic, a następnie na Masaż Stóp. Masaże stóp wykonywane są zwykle w celu uzyskania stanu odprężenia i dobrego samopoczucia. Celem tych masaży jest zniwelowanie napięć oraz uzyskanie efektu wyciszenia i ukojenia.

 

Korzyści płynące z masażu stóp pomagają nam:

 

* Rozluźnić napięcie ciała. 

* Zrelaksować  umysł. 

* Pogodne emocje.

 

Wszystko to w towarzystwie relaksującej muzyki z aromatami naszych świec sprawi, że pobyt w naszym gabinecie będzie bardzo satysfakcjonujący.

 

Nasz Pakiet Antystresowy składa się z trzech różnych części.

Efekty zabiegu