Najpierw wykonamy peeling całego ciała. Peeling ciała to zabieg polegający na mechanicznym usuwaniu martwych komórek z powierzchni skóry. Cząsteczki ścierne zawarte w specjalnych preparatach złuszczających gwarantują głębokie oczyszczenie skóry. W efekcie przyspiesza się proces odbudowy i regeneracji naskórka.

 

Aby zlikwidować nadmiar peelingu udajemy sie pod prysznic i nastepnie skorzystamy ze wszystkich dobrodziejstw sauny na podczerwień.

 

Sauny na podczerwień umożliwiają rozchodzenie się ciepła po całym ciele i wnikanie w głąb skóry, rozszerzając naczynia krwionośne, zwiększając przepływ krwi i ułatwiając dotlenienie tkanek.

 

W konsekwencji mięśnie rozluźniają się, poprawiając ich elastyczność oraz łagodząc ewentualne skurcze i przykurcze mięśni. Wykazano również, że łagodzi ból związany z zapaleniem stawów, fibromialgią lub dolegliwościami kości i ścięgien.

 

Po skorzystaniu z sauny nasza skóra zostanie przygotowana na dobry Masaż Gorącymi Kamieniami Wulkanicznymi.

 

Czy znasz terapię geotermalną?  

 

Jest to fantastyczna technika, która pozwala łączyć masaż leczniczy z kamieniami wulkanicznymi w celu zmobilizowania organizmu, promowania rozluźnienia mięśni. Dzięki temu zabiegowi możemy uzyskać korzyści takie jak poprawa jakości snu, zmniejszenie napięcia ciała, poprawa stanu skóry oraz zwiększenie pielęgnacji zdrowia i urody.

 

Na czym polega masaż kamieniami wulkanicznymi?

 

Dzięki masażowi geotermalnemu dążymy do naturalnego przepływu energii życiowej, aby złagodzić fizyczne i emocjonalne blokady poprzez zastosowanie kamieni w różnych temperaturach.

 

Jest to bardzo stara technika, która działa na nasze siedem centrów energetycznych lub „czakry”, przez które przepływa nasza energia. Aby zmobilizować tę energię i zlikwidować blokady, stosujemy masaż leczniczy gorącymi i zimnymi kamieniami wulkanicznymi, umieszczając je strategicznie, aby osiągnąć maksymalne korzyści z zabiegu. Kamienie wulkaniczne dostarczają również energii ziemi, wzmacniając jej korzyści w naszym ciele.

 

Jakie są zalety masażu geotermalnego?

 

Nie ma wątpliwości, że masaż kamieniami wulkanicznymi bezpośrednio przyczynia się do poprawy zdrowia i urody. Już od pierwszych praktyk pacjent dostrzega w ciele korzyści, które przekładają się na samopoczucie i relaksację ciała, ale także psychiczną i emocjonalną.

 

Niektóre z najbardziej znanych korzyści masażu kamieniami wulkanicznymi to:

 

• Zmniejsza przewlekły ból ciała, głównie kości i mięśni.

• Pomaga eliminować toksyny z organizmu poprzez pocenie się.

• Równoważy układ nerwowy i poprawia krążenie krwi, powodując uczucie lekkości i odpoczynku.

• Przyczynia się do relacji. Energia zaczyna płynąć prawidłowo, zmniejszając również poziom stresu.

• Dzięki temu rewitalizuje, dotlenia i rozświetla skórę. wzmocnienie tkanek i uzyskanie gładszej i zdrowszej skóry.

• Promuj zewnętrzne piękno poprzez naturalny zabieg w harmonii z ciałem, umysłem i duchem.

 

Wszystko to w akompaniamencie relaksującej muzyki z aromatem naszych świec sprawi, że pobyt w naszym gabinecie będzie bardzo satysfakcjonujący.

Nasz Pakiet

La-Stone składa się z trzech różne części.

Zabiegi -> Pakiet La-Stone

Pakiet

 

La-Stone