Pakiet

 

Relaksujący

Najpierw wykonamy peeling całego ciała. Peeling ciała to zabieg polegający na mechanicznym usuwaniu martwych komórek z powierzchni skóry. Cząsteczki ścierne zawarte w specjalnych preparatach złuszczających gwarantują głębokie oczyszczenie skóry. W efekcie przyspiesza się proces odbudowy i regeneracji naskórka.

 

 

Aby zlikwidować nadmiar peelingu udajemy sie pod prysznic i nastepnie skorzystamy ze wszystkich dobrodziejstw sauny na podczerwień.

 

 

Sauny na podczerwień umożliwiają rozchodzenie się ciepła po całym ciele i wnikanie w głąb skóry, rozszerzając naczynia krwionośne, zwiększając przepływ krwi i ułatwiając dotlenienie tkanek.

 

 

W konsekwencji mięśnie rozluźniają się, poprawiając ich elastyczność oraz łagodząc ewentualne skurcze i przykurcze mięśni. Wykazano również, że łagodzi ból związany z zapaleniem stawów, fibromialgią lub dolegliwościami kości i ścięgien.

 

 

A na koniec nasz Masaż Relakcyjny pod Gwiazdami. Po saunie nasza skóra jest bardziej chłonna, pory skóry otwierają się za pomocą sauny, lepiej wchłaniając każdą maść, olejek czy krem o właściwościach terapeutycznych, który nakłada się podczas masażu i zwielokrotnia jego działanie lecznicze i regenerujące.

 

 

Wszystko to przy relaksującej muzyce z aromatami wydobywającymi się z naszych świec sprawi, że pobyt w naszym gabinecie będzie bardzo satysfakcjonujący.

Nasz Pakiet Relaksujący składa się z trzech różnych części.