Pakiet SPA

Najpierw wykonamy peeling całego ciała. Peeling ciała to zabieg polegający na mechanicznym usuwaniu martwych komórek z powierzchni skóry. Cząsteczki ścierne zawarte w specjalnych preparatach złuszczających gwarantują głębokie oczyszczenie skóry. W efekcie przyspiesza się proces odbudowy i regeneracji naskórka.

 

Aby zlikwidować nadmiar peelingu udajemy sie pod prysznic i nastepnie skorzystamy ze wszystkich dobrodziejstw sauny na podczerwień.

 

Sauny na podczerwień umożliwiają rozchodzenie się ciepła po całym ciele i wnikanie w głąb skóry, rozszerzając naczynia krwionośne, zwiększając przepływ krwi i ułatwiając dotlenienie tkanek.

 

W konsekwencji mięśnie rozluźniają się, poprawiając ich elastyczność oraz łagodząc ewentualne skurcze i przykurcze mięśni. Wykazano również, że łagodzi ból związany z zapaleniem stawów, fibromialgią lub dolegliwościami kości i ścięgien.

 

Po skorzystaniu z sauny nasza skóra zostanie przygotowana na dobry Masaż Gorącą Czekoladą, który przyniesie następujące efekty:

 

Nawilżenie, odżywienie, detoksykacja i regeneracja skóry: Jego właściwości przeciwutleniające zapewniają idealną kurację, aby skóra wyglądała jak nowa. Zwiększa aktywność kolagenu i elastyny, a często jest niezbędnym środkiem poprawiającym suchość skóry.

 

Remineralizacja skóry: Kakao jest bogate w błonnik i minerały, takie jak magnez, potas i wapń, dzięki czemu skóra jest wzbogacona.

 

Redukuje plamy: W ramach swojego działania jako środek do pielęgnacji skóry, kakao zmniejsza plamy,

 

Redukuje cellulit: Terapia czekoladą eliminuje retencję płynów, redukuje cellulit i poprawia krążenie.

 

Relaks i dobre samopoczucie: Kakao na skórze zapewnia również wspaniałe uczucie relaksu. Z tego powodu terapia ta jest jedną z najbardziej poszukiwanych we wszelkiego rodzaju centrach odnowy biologicznej, ponieważ kakao daje nam spokój i zmniejsza stres w chwilach nerwowości.

 

Poprawa nastroju: Oprócz walki ze stresem terapia czekoladą wpływa na nastrój i układ nerwowy tak, jakby była antydepresantem. Dzięki polifenolom, teobrominie i taninie uwalniana jest energia, a jednocześnie jest bogata w tryptofan, niezbędny aminokwas do produkcji serotoniny przez mózg, która odpowiada za regulację nastroju i sprawia, że ​​czujemy się szczęśliwsi.

 

Korzyści z Chocoterapii pukają do drzwi piękna. Dajemy sobie wszystkie jego właściwości i korzyści, jeśli chodzi o uzyskanie piękniejszej skóry. Masaż czekoladoterapeutyczny pomaga nam oderwać się od szalejącego tłumu dzięki niezrównanemu poczuciu dobrego samopoczucia i relaksu.

 

Podczas gdy nasze ciało wchłania wszystkie te właściwości, nadszedł czas na wykonanie satysfakcjonującego Masażu Twarzy, który dopełni nasz pakiet SPA.

Aby usunąć nadmiar czekolady, idziemy pod prysznic.

 

Masażu Twarzy, kończąc nasz pakiet SPA. Wszystko to w akompaniamencie relaksującej muzyki z aromatem naszych świec sprawi, że pobyt w naszym gabinecie będzie bardzo satysfakcjonujący.

 

Nasz Pakiet  SPA składa się z czterech różne części.

Efekty zabiegu